EVERLEGAL

NASZE DOŚWIADCZENIE

PEŁNA OCHRONA I POMOC PRAWNA NA UKRAINIE

Jesteśmy w czołówce niezależnych ukraińskich kancelarii prawnych o profilu branżowym. Nasz zespół to zrzeszenie 50 adwokatów,  radców prawnych oraz profesjonalistów z międzynarodowych i ukraińskich kancelarii prawnych.
Doradzamy naszym klientom w zakresie transakcji, operacyjnych zagadnień biznesowych i różnych aspektów rozstrzygania sporów.

Staramy się być partnerem prawnym dla naszych klientów. Swój sukces mierzymy osiągnięciami naszych klientów.

OBRONA KARNA

Kompleksowa obsługa klienta w sprawach związanych z postępowaniem karnym, dochodzeniem przedprocesowym, procesem i komunikacją z organami ścigania.

PRAKTYKA HANDLOWA

Doradzamy naszym klientom w kwestiach prawa handlowego, zatrudnienia, systemu regulacji prawnych oraz zgodności z wymogami prawnymi.

SPORY

Pomagamy naszym klientom w sprawnym rozwiązywaniu  konfliktu i sporów, minimalizując ich wpływ na biznes.

BANKOWOŚĆ I FINANSE

Prowadzimy naszych klientów przez złożone transakcje finansowe, zarówno krajowe, jak i zagraniczne, zapewniając im obsługę prawną.

ZATRUDNIENIE

Dedykowany zespół prawników z doświadczeniem w sprawach związanych z zatrudnieniem, mający doświadczenie doradcze w biznesie jak i sporach.

KORPORACJE I M&A

Doradzamy naszym klientom przy złożonych transakcjach fuzji i przejęć, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

PRAWO ANTYMONOPOLOWE

Pomagamy naszym klientom we wszystkich aspektach ukraińskiego prawa, przeciwdziałanie praktykom monopolistycznym i konkurencji.

ARBITRAŻ MIĘDZYNARODOWY

Pomagamy naszym klientom w osiągnięciu porozumienia lub reprezentujemy ich w międzynarodowych sądach arbitrażowych oraz sporach transgranicznych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Rozwiązywanie najtrudniejszych problemów biznesowych i wspieranie projektów w sektorach energii odnawialnej i ochrony środowiska.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Zapewniamy wsparcie prawne w związku z rejestracją, egzekwowaniem i ochroną praw do przedmiotów własności intelektualnej.

INKASO

Opracowanie planu rozwiązania niewypłacalności dłużnika oraz szczegółowa analiza powstania długu i pierwotnych dokumentów kredytowych.

Współpracujemy ze startupami, średnimi i dużymi firmami, a także ze światowej sławy liderami branży. Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości handlowe porady prawne oparte na dogłębnym zrozumieniu biznesu każdego klienta. Chcemy, aby nasi klienci byli pod pozytywnym wrażeniem kwalifikacji naszych prawników. W tym celu nieustannie rozwijamy naszych prawników, zachęcając ich do rozwoju zawodowego i osobistego.


Wypróbuj nas, a uzasadnimy Twoje zaufani

NASZE NAGRODY

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ

Podsumowując 2021 rok, mamy przyjemność ogłosić, że Everlegal dołączył do grona TOP 10 wiodących ukraińskich kancelarii prawnych.

Według wyników oceny profilu ′′ TOP-50 wiodących kancelarii Ukrainy 2020 ′′ EVERLEGAL jest wśród TOP-15 Kancelarii Prawnej Ukrainy!

NASZ ADRES

EVERLEGAL

                    

                    4 Rylskyi Lane, Sofiyska

                    Square

                    Kyiv 01001

                    Ukraina

POMOC PRAWNA

  Chronimy interesy małych i dużych firm oraz osób prywatnych i ich rodzin

PRZECIWDZIAŁANIE PRAKTYKOM MONOPOLISTYCZNYM I KONKURENCJI / SPÓR / BANKOWOŚĆ I FINANSE / ZATRUDNIENIE / ARBITRAŻ MIĘDZYNARODOWY I SPORY TRANSGRANICZNE / ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ / WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA / PRAKTYKA HANDLOWA / INKASO / OBRONA KARNA / KORPORACJE / FUZJE I PRZEJĘCIA / BANKOWOŚĆ I FINANSE / ENERGIA / INNOWACJE I TECHNOLOGIA / AGROBIZNES / NIERUCHOMOŚĆ I BUDOWNICTWO / FMCG I HANDEL DETALICZNY / FARMACEUTYKI I OPIEKA ZDROWOTNA / INFRASTRUKTURA I TRANSPORT / MEDIA I REKLAMA

Bądźmy w kontakcie