POMOC PRAWNA

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Nasz zespól specjalistów ds. odszkodowań niesie pomoc osobom, które w wyniku wypadków znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i wiarę w lepsze jutro.

Dzięki naszym specjalistom oferowane przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie, co jest dla nas priorytetem i źródłem satysfakcji. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie skutecznych metod uzyskiwania na rzecz naszych Klientów świadczeń odszkodowawczych w krótkim czasie i maksymalnej wysokości. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do uczciwości i przejrzystości w działaniu, za co jesteśmy doceniani przez naszych Klientów.

POMOC W ROSZCZENIACH

  • wypadki komunikacyjne,
  • wypadki w pracy,
  • wypadki w rolnictwie,
  • zadośćuczynienie za śmierć,
  • renta,
  • stany wegetatywne,

Wypadki się zdarzają a wynikające z tego obrażenia mogą wpłynąć nie tylko na zdrowie i jakość życia, ale mogą również powodować problemy finansowe. Nasz zespół prawników ds. obrażeń ciała pomoże Ci w sporach sądowych, aby zapewnić odpowiednią opiekę i odszkodowanie.

Jeśli jesteś osobą która uległa wypadkowi drogowemu, miałeś wypadek w miejscu pracy lub w miejscu publicznym i doznałeś w związku z nim obrażeń fizycznych to nasi prawnicy mogą Ci pomóc.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obrażenia których doznałeś mogą niekiedy zmienić Twoje życie nieodwracalnie. Ważne jest aby w takich sytuacjach móc liczyć na pomoc doświadczonej osoby, która przeprowadzi Cię przez cały proces prawny związany z dochodzeniem odszkodowania.

 

Jesteśmy po to by słuchać, wspierać i realizować interes naszych Klientów.

WYPADKI

Nasi eksperci z zakresu prawa szkody osobowej są tutaj aby zaoferować Ci naszą pomoc w przechodzeniu przez cały proces i upewnią się, że otrzymasz takie odszkodowanie, rehabilitację oraz wsparcie na jakie zasługujesz.

WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Zapewniamy pomoc prawną dla osób i rodzin uczestniczących w wypadku samochodowym. Pomagamy kierowcom, pasażerom, pieszym i rowerzystom.

WYPADEK W PRACY

Pomoc prawna dla osób uczestniczących w nieszczęśliwym wypadku w czasie pracy oraz pomoc w uzyskaniu świadczeń odszkodowawczych.

WYPADEK W ROLNICTWIE

Pomoc prawna dla poszkodowanych rolników uczestniczących w wypadku w czasie pracy oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA ŚMIERĆ

Pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania tym, którzy utracili bliską osobę. Nasze wsparcie dotyczy uzyskanie zadośćuczynienia, renty odszkodowawczej oraz zwrócenia kosztów pogrzebu.

RENTA

Pomoc prawna dla osób potrzebujących pomocy w uzyskaniu świadczeń rentowych lub ich podwyższeniu tzw. waloryzacji dla osób które rentę mają już przyznaną.

STAN WEGETATYWNY

Zadośćuczynienie osobom najbliższym poszkodowanego, który na skutek wypadku doznał ciężkiego i trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Nasza kancelaria działa w modelu SUCCESS FEE, czyli wynagrodzenie uzależnione od sukcesu a nasi klienci nie są obarczeni koniecznością uiszczania jakichkolwiek zaliczek, opłat wstępnych itp. 

W ramach zawartej umowy klient nie będzie obciążany bieżącymi kosztami a kancelaria gromadzi całą dokumentację medyczną na jej koszt, ustala odpowiedzialność poprzez kontakt z policją, sądem, szacuje wysokość utraconego dochodu itp.

Kancelaria nie pobiera prowizji od uzyskanych kosztów:

  • Leczenia (lekarstwa, wynajem sprzęty medycznego, rehabilitacja, wizyty u specjalistów)
  • Dojazdów do placówek medycznych,
  • Uzyskanej renty wyrównawczej wypłacanej miesięcznie,
  • Kosztów pogrzebu, pomnika, stypy, ubrań żałobnych,
 
 
     Masz pytanie, napisz do nas.
     Jesteśmy dla Ciebie

POMOC PRAWNA

Chronimy interesy małych i dużych firm oraz osób prywatnych i ich rodzin

POMOC PRAWNA / ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE / POMOC W ROSZCZENIACH POWYPADKOWYCH / WYPADEK KOMUNIKACYJNY / WYPADEK W PRACY / WYPADEK W ROLNICTWIE / WYPADKI / WYPADEK / RENTA / SPECJALISTA DS ODSZKODOWAŃ / PRAWNIK / ADWOKAT / ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ